KÄRCHER čistící prostředky

S čisticími a ošetřovacími prostředky Kärcher vyčistíte kobercové podlahy šetrně a do hloubky vláken. Všechny čistící prostředky Kärcher jsou určeny pro profesionální použití. Vyčistíte s nimi i čalounění nebo autosedačky. Pomocí nejnovější technologie (iCapsol Encapsulation) se nečistoty zapouzdří, spojí a jednoduše vysají. To, co zůstane, je čistota a příjemná vůně v místnosti.

PROCHEM čistící prostředky

Značka Prochem je synonymem kvality ve výrobě čistících strojů a čistícíh prostředků. Všechny čistící prostředky jsou určeny po profesionální použití. Specializované produkty pokrývají celou řadu požadavků na údržbu , čištění , odstraňování skvrn u koberců , podlah nebo tkanin. Čistící prostředky splňují vysoké nároky na účinnost, bezpečnost a ekologická kritéria. 

Ukázka čistících prostředků Kärcher.

Ukázka čistících prostředků Prochem.


Čistící prostředek pro strojové čištění koberců a čalounění. Je velmi účinný 100 % rozpustný prášek do strojů na čištění koberců s hloubkovým účinkem. Mimořádně šetrný k čištěnému materiálu. Neobsahuje optické zesvětlovače ani bělící prostředky. Tekutý, rychle schnoucí prostředek pro nástřik a extrakci na textilní potahy a čalounění. Ideální pro průběžné čištění, protože doba schnutí je až o 70 % kratší než u běžných prostředků pro nástřik a extrakci.Nová formule enzyme-free vysoce účiného alkalického čistidla vhodného na předčištění silně zněčištěných koberců v komerčních prostorách.


Bezpečné a účinné čistidlo pro extrakční čištění vlněných a skvrnám odolným nylovým kobercům. Zajišťuje bezpečné použití produktu pro vlněné koberce a předložky.


Profesionální nízce pěnivý čisticí prostředek pro čištění koberců a čalounění. Efektivní a ekonomický.
Univerzální tekutý odstraňovač skvrn pro všechny textilní potahy a čalounění s hlubokým čisticím účinkem.Vysoce účinná směs rychleschnoucích rozpouštědel pro odstranění mastných skvrn z koberců,textilií a pevných povrchů.


Univerzální čistič skvrn s neutrálním pH,určený na koberce a textilie. Přípravek je účinný na většinu skvrn.
CLEAMEN čistící prostředky
Neutralizátor pachů a interiérový osvěžovač. Účinně rozkládá pachy a zanechává svěží vůni. Přípravek neutralizuje pachy v tkaninách, na interiérových plochách i v prostoru.


Neutralizátor pachů a sanitární osvěžovač. Účinně rozkládá pachy a zanechává svěží vůni. Používá se ve spreji.


Nízkopěnivý prostředek určený pro čištění koberců, čalounění, autosedaček z přírodních i syntetických vláken. Výrobek je určen k extrakčnímu čištění a obsahuje vysoce účinné enzymy. Obsahuje baktericidní a fungicidní přísady, které zabraňují tvorbě bakterií, plísní a hub v průběhu dlouhého vysychání.


Nepěnivý prostředek určený především pro strojní mytí silně znečištěných podlah (i např. od syntetických olejů).
Je určen na všechny druhy voděodolných povrchů jako PVC, nelesklé dlažby, žulové a travertinové povrchy, teraco, cihlové, betonové, lité podlahy se stěrkou i s nátěrem.
Prostředek je určen pro strojní čištění, lze ho používat i na ruční dočišťování a údržbu.


Nejvýkonější mycí a čistící prostředek na podlahy a povrchy, které jsou odolné kyselinám. Má víceúčelové použití, je určen na postavební, periodický i denní úklid.
Používá se vždy zředěný dle tabulky podle účelu použití. Prostředek je nepěnivý a je určen pro ruční i strojní stírání, je silně koncentrovaný. Dokonale odstraňuje rez, vodní kámen a minerální usazeniny. Oživuje a čistí cementové spáry, ale ve vyšší koncetraci je vyžírá. Poradí si s protiskluzovou dlažbou a vyšlapanými cestičkami v broušených a slinutých dlažbách.